13 Mayıs 2013

Halkbank Tarafından Rahatsız Edilmek İstemiyorum!

Halkbank ile şimdiye kadar uzaktan yakından bir ilgim olmadı, fakat her nasılsa bir süredir sık sık gönderilen pazarlama e-postalarına maruz kalıyorum. Muhtemelen bir yerlerden çalıntı e-posta listesi satın aldınız ve bu listeye e-posta göndermeyi pazarlama başarısı olarak değerlendiriyorsunuz.

"Artık e-posta almak istemiyorum" linkine tıkladıktan sonra da değişen olmadı. Linke birkaç gün sonra tekrar tıkladığımda ise web sitesi hata mesajı verdi. Herhalde insanları o kadar rahatsız ettiniz ki, site yoğunluktan çalışamaz hale geldi.

Çağın çok gerisindeki bu yaklaşımlar ile küçük banka olarak kalmaya devam edeceğinizi hatırlatmak isterim. Lütfen artık yakamı bırakın.

Mustafa 64 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Mayıs 2013

    Herhalde sabrımı deniyorsunuz. Az önce "Paraf'tan 19 mayıs ayrıcalığı" başlıklı bir mail daha aldım. Ne yapışkan bir bankaymışsın Halkbank, senden kurtulmanın bir yolu yok mu? Mail adresimi adli yollardan mı sildirmem gerekiyor kahrolasıca spam mail listenden?

  • Mustafa14 Mayıs 2013

    Siz benim mailimi çalıntı mail listelerinden bulup durmadan mail atın, ben de mail almamak için müşteri hizmetlerinizi aramak zorunda kalayım, öyle mi? Yaklaşımın batsın senin Halkbank..

  • Halkbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön