Halkbank Taksitlendirmede Sorun Yaşıyorum.

Abdullah K. |

Paraf kart kullanıcısıyım. Evime Digitürk almak istedim başvuru yaptım. Ödemeyi 1 yıl 476 lira olarak gerçekleştirirken diğer kartların 9 taksit yaptığını fakat paraf kartın anlaşması olmadığını söylediler. Bende Paraf kartta yaptığım alışverişleri taksitlendirme yapabildiğim için tek çekim olsun ben internet bankacılığından taksitlendirebiliyorum dedim.

Müşteri hizmetlerini aradığımda yasa gereği Telekomünikasyon ödemeleri taksitlendirilmiyor dendi. Ben de şu mantıklı soruyu sordum" Eğer yasa gereğiyse neden diğer bankalar 9 taksit yapabiliyor? "Karşı taraf eveledi geveledi cevap veremedi. Taksitlendirmenizi yapamıyorum dedi. Suçum sadece paraf kart kullanmak mı? İşlemimin taksitlendirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah K.
  11 Eylül
  11:37

  Ne alaka? Ben sikayetimi size ilettim cozum bulamadigim icin bu siteye basvurdum.Gercekten musterilerinizin sikayetlerini ne kadar da ciddiye aliyorsunuz!Okumadan hazir cevap yollamislar!

 • 09 Eylül
  17:27

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.