09 Temmuz 2016

Halkbank Sürekli Tekrarlanan Hatalı Kart Gönderimi.

Hizmet kalitesi ve güvenilirliğinden hiçbir zaman şüphe duymadığım Halkbank çalışanları, bana bir dizi şaka hazırladılar, bunu paylaşmak isterim. ''Paraf seçiminize göre temaslı veya temassız özellikli olarak kullanımınıza sunulmaktadır'' ibareli hizmet bilgisine istinaden bir süre önce temaslı ek kart talebim oldu. Adresime 3 defa temassız ek kart gönderildi.

Her defasında müşteri hizmetleri ile görüşerek durumu tekrar tekrar izah etmek zorunda kaldım. 'Temaslı' kart istediğimi dev puntolar ile belirtmeme rağmen kart adresime ısrarla temassız olarak gönderildi. Bu durumun yeninden tekrarlanması üzerine dayanamayıp bu şikayeti oluşturmaya karar verdim.

Halkbank'ın Türkiye'nin en güvenilir bankası olduğunu düşünüyorum. Müşteri hizmetleri ve kart departmanındaki bütün arkadaşları son derece seviyeli ve çalışkan buluyorum. Durumu ramazan ayının azizliğine bağladım.

Emrah 341 Okunma

Cevaplar

  • Emrah11 Temmuz 2016

    Bir banka ''temassız kartlar temaslı gibi de kullanılabiliyor'' gibi bir açıklama yapar mı, siz bu kadar mı amatörler ligine indiniz. Web sitenizde yer alan ''Paraf seçiminize göre temaslı veya temassız özellikli olarak kullanımınıza sunulmaktadır'' biçimindeki bilgiyi derhal kaldırın. Sanmıyorum ama olur da yurt dışına açılacak olursanız bu niteliksizliğiniz ile ülkemizi temsil edeyim demeyin. Bireysel emeklilik ve ek gelir gibi konulara kafa yormaktan beyniniz sulanmış anlaşılan.

  • Halkbank Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön