29 Mayıs 2015

Halkbank Şüpheli İşlem İle İlgili Faks Sorunu!

Kredi kartımdan yapılan şüpheli işlem ile ilgili kredi kartımı iptal ettirdim fakat işlemin durdurulması ve paramın iadesi ile ilgili olarak faks gönderiyorum. Ulaşıp ulaşmadığını aradığımda bana gönderdiğim faks numarası soruluyor. İsim soyad, T.C. kimlik v. s. değil de gönderdiğim faks numarasının sorulması enteresan yani ve bende iletildi raporu olmasına rağmen 2 gündür faksım bulunamıyor.

Şüpheli işlem denilen şey acil halledilmesi gereken bir konu iken ben hala faksımın ulaşmaması ile uğraşıyorum. Ayrıca 1 yıldır Halkbank Güneşli Şubesi'ne ulaşmaya çalışıyorum. Fakat telefonlarına bakmıyorlar ve Genel Müdürlüğe bildirdiğimde bana dönecekleri söyleniyor ama ona da dönmüyorlar.

Eren 542 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Haziran 2015

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön