09 Nisan 2013

Halkbank Şubat Ayından Beri Kartımın Gelmesini Bekliyorum!

Ocak ayında ilk kredi kartı başvurumu yaptım ama süreç uzayınca kartı iptal ettim. Şubat yeniden başvuru yaptım. aciliyet belirtmeme rağmen kartım henüz elime ulaşmadı. bankayla her yaptığım telefon görüşmesinde farklı bilgiler veriliyor. En son yaptığım görüşmede ise kartımın fiziksel olarak basılmadığı belirtildi. 05.04.2013 tarihinde halkbank a.ş. mail adresine sıkıntımı dile getiren bir mail gönderdim ama geri dönüş olmadı.

Adem 40 Okunma

Cevaplar

  • Adem19 Nisan 2013

    Tarafıma verilen bilgiye göre kartımın bu hafta elimde olması gerekiyordu ama gelmedi. halkbank dialogu aradığımda ise önümüzdeki hafta geleceği belirtiliyor. ayrıca dialogu aradığımızda işlem yapabilmek için henüz elimde olmayan kartımın bilgileri isteniyor. Kart ile ilgili bilgim olmadığı için herhangi bir görüşme yapamadan sesli yanıt sistemi bilgi girişi yapmadığım için(!) görüşmeyi sonlandırıyor.

  • Halkbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön