26 Nisan 2013

Halkbank Sorunu Çözmedi!

2 aydır bu bankanın haksız yere geri aldığı paraf puanlarımla ilgili şikayetimi çözmesini bekliyorum. Fakat hala bir sonuca ulaşamadım. Halkbank'ın yeni keşfettiği bankacılık taktiği olsa gerek. Bankanın yöntemi şu: İlkin sizi dinliyor olayı araştırıyor. Ardından size dönüyor evet araştırdık haklısınız bir yanlışlık olmuş kusura bakmayın, en kısa zamanda düzeltme yapılacak deniliyor.

Ancak asla düzeltme yapılmıyor ve tekrar size dönülmüyor. Banka bundan sonra olayın akibeti ile ilgili girişimlerinizde oyalıyorlar. Bu söylediğim olay durumlarda 2 defa başıma geldi ve yalnız benim başıma geldiğini de sanmıyorum. Muhtemelen bu şikayetim de görmezden gelinecek.

Murat 109 Okunma

Cevaplar

  • Murat 13 Mayıs 2013

    Ayrıca banka iptal ettiğim bu alışverişten doğan paraf paraları kesmesine rağmen hala 166.90 tl yi hesabıma iade etmemiştir.

  • Murat 02 Mayıs 2013

    Halkbank her zaman ki gibi zahmet edip bir iki karalamış ama benimle görüştüğü yok.Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde konu hakkında benimle irtibata geçmiyor.Sanırım müşterileri nasılsa ertelemeli taksitlerle bağladık.Bundan sonra sorunlarla ilgilenmemize gerek yok diye düşünüyorlar.

  • Halkbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön