Halkbank SMS'ler Bıktırdı.

Cennet A. |

Halkbank'ta hem maaş hesabım, hem bireysel emekliliğim, hem kredim, hem ek hesabım, hem iki tane kredi kartım var. Ama artık hepsini kapatmaya karar verdim maaşımı da elimde olsa kurumumdan elden alacağım. Bu kadar soğuttunuz kendinizden. 2 kez telefonla 3 kez de mail yoluyla SMS mesajı göndermemenizi istedim. Ama hala yollamakta ısrar ediyorsunuz hiçbirini okumuyorum hiçbir kampanyanızda ilgimi çekmiyor. Bankanızın olduğu sokaktan bile geçmiyorum öyle diyeyim artık anlayın. Daha bugün gelen 2 mesaj.

Etiketler :

Reklam SMS Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cennet A.
  19 Mart
  18:01

  Sorunu şöyle çözdüm kredi kartım vardı iki tane. İkisini de kapattım. SMS de bitti reklamda ohh be.

 • Cennet A.
  22 Kasım
  15:04

  sonuç yok herkese ezberlenmiş mesajlar göndererek sözde cevap vermiş oluyorlar.şikayetimi yazdım.cevap verdi.aynı gün içinde yine mesaj geldi.ertesi gün yine geldi.çözüm anlayışı bu.

 • Cennet A.
  20 Kasım
  09:20

  Daha dun 3 tane mesaj geldi bugun yine yazdim bankaniza ama hata mesaji verdi.bi de hala 7/24 ulasin diyorsunuz.saka gibisiniz.halkbank ve tum ilgili oldugu her sey iticisiniz.bugun kac tane yollayacaksiniz bakalim...yuzsuzler..

 • 19 Kasım
  14:21

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.