20 Mart 2013

Halkbank Şikayetimi Çözmedi!

Tarafınıza yapmış olduğum bir önceki başvuru sonucu Halkbankası beni arayarak 2 gün içinde çözüleceğini söyledi, beni arayalı 1 haftadan fazla oldu fakat halen ne bir iade nede cevap geldi. ayrıca durumdan kaynaklanan ek hesap faizi halen işletiliyor .

Banka benden ayrıca bu durum için ek hesap faizi de isteyeceklerdir oysaki çözemeyerek beni mağdur bırakan kendileri.

Yusuf 38 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf22 Mart 2013

    merhaba öncelikle siz şikayet var çalışanlarına teşekkür ederim. B eni arayarak söylediklerini değiştirmeden ileteyim '' Halkbank' ası için yapmış olduğunuz baş vuru için aradım iletmiş olduğunuz başvuru incelemesi halen devam etmekte (ben sorunumun çözülebilirliğini sorduğumda) sorununuz çözüle de bilir çözül meye de bilir.'' bu konuşmadan ne anlamam beklene bilir beni hiç aramasalardı daha iyi olacaktı. Ben halkbankası nın sorun çözemeyeceğine inandığım için başvurumu hakem heyeti yolu ile devem ettirmeyi düşünüyorum kendileri ancak bu yoldan sorunu çözer.

  • Halkbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön