24 Nisan 2013

Halkbank Şikayet Cevaplanmadı!

Bir önceki şikayetimle ilgili geri dönüldüğünü yazmışsınız ama bana ulaşan mail yok bir önceki şikayetimi tekrarlamam mı gerekiyor yoksa siz işinizi ciddiye alıp gerçekten bana o şikayetle ilgili dönüş yapacak mısınız?

Osman 45 Okunma

Cevaplar

  • Osman 25 Nisan 2013

    geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim fakat bana bu otomatik ödeme sayısı konusunda 1 otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli denilmişti ve 1 tane talimat verdiğim için 3-4 ay hesap işletim ücreti kesilmemişti sizin için gördüğüm kadarıyla kanunlar bu şekilde biz bunu uyguluyoruz mantığı var fakat bence bu müşteriyi kandırma yöntemi ve beni kandırdığınızı düşünüyorum unutmayın 1 müşteriye iyi hizmet verirseniz size 1 müşteri kazandırır fakat 1 müşteriye kötü bir hizmetten dolayı 10 müşteri kaybedersiniz...tek kelimeyle kandırıldım....

  • Halkbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön