17 Eylül 2013

Halkbank Sahip Olunmayan Paraf Kart Borcu!

Üzerime kayıtlı paraf kart olmadığı halde,aylardır ,adresime 19.33 TL borç gözüken hesap özeti gelmektedir. Bağlı bulunduğum banka aracılığıyla ,dilekçe göndermeme rağmen ,sorun çözülmemiş ve halen adresime, hesap özeti gönderilmeye devam edilmektedir. Bu durumun çözülerek,bana bilgi verilmesini arz ederim.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 17 Eylül 2013

    1- Buraya şikayetimi yazmadan önce ,sorunun çözülmesi için ilgili telefonları zaten aramış ,Halkbank web sitesinden şikayetimi belirtmiş durumdayım.Ancak bana geri dönülmedi. 2- Bugün buraya şikayetimi yazdıktan sonra ,telefonla beni aradılar ancak beni uzun süre telefonda beklettiler ve telefon kapandı yani hali hazırda sorunum çözülmüş değildir. 27-02-2013 tarih no ve 39598 sayılı bana gönderilen yazıda durumun araştırılacağı belirtilen Özlem Selimler ve Kürşat Özdemir imzalı Halkbank iştirakı olan Bileşim A.ş den bir yazı geldi ancak hala araştırılıyor.Şubat ayından bu yana araştırılıyor ve ben imza atıp kredi kartını almış değilim...

  • Halkbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön