Halkbank Personelden Süper İlgi!

Mustafa A. |

Bursa - Nilüfer ilçesine bağlı İhsaniye Mahallesinde yer alan Halkbank şubenizde bireysel kredi bölümünde çalışan fakat ismini bilmediğim, esmer 1. 60 - 1. 65 boylarındaki hanımefendinin "İpotekli kredi çekmek istiyorum bilgi alabilir miyim" cümlemin üzerine; "alacağınız krediyi nasıl ödeyecek siniz? Nereye kullanacaksınız" şeklindeki sorulara kısmen borç kapatmak kısmen de yatırım yapmak için çekeceğim şeklinde bilgi vermeme rağmen, "hmm o şekilde vermiyoruz ( babasının parasını veriyor sanki anlamadım )" dedi.

Peki nasıl veriyorsunuz, şartları nelerdir diye 2. soruma ise "sizin dediğiniz gibi olmuyor, vermiyoruz yani "dedi. Bu arkadaş işinden bıkmış sanırım. Bilginize.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  26 Haziran
  01:20

  Çok merak ediyorum klasik scripti copy paste yap gönder maksat ticket\'ı kapatmak olsun. Hangi arkadaşınız hangi tarih ve saat\'de aradı acaba?

 • Mustafa A.
  18 Temmuz
  19:55

  Herhangi bir sözlü ya da mail aracılığıyla bile dönüş yapılmadı.

 • Mustafa A.
  25 Eylül
  12:45

  Geri dönüş olmadı ve çözüm üretilmedi

 • Mustafa A.
  22 Temmuz
  14:24

  Şikayet süreci ile ilgili henüz dönüş olmamıştır.

 • 19 Temmuz
  17:20

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.