20 Mart 2013

Halkbank Personel Yanılgısı!

3 yıldır halkbank istanbul şirinevler şubesi müşterisiyim. yoktu fakat bu sene başı itibariyle kredimizden sorumlu olarak ***** ***** isimli bir bayan sorumlu oldu. kendisi ile iletişimimiz çok zayıf hatta yok. Bir sorun ve sıkıntı yaşadığımızda kendisine ulaşamıyoruz ve sıkıntılarımız çözümsüz kalıyor.

Kendisi bize verdiği dahili numarasını sabahtan akşama kadar aramama rağmen açmıyor, bize mail ile göndereceği evrakları göndermiyor, bu bayan çözüm odaklı olmak yerine sorun odaklı oluyor ve müşterileri strese sokmaktan başka bir işe yaramıyor. bir yetkilinin bana ulaşıp kredi danışmanım olan ****** hanımın değiştirilmesini istiyorum. kendisi ile çalışmak istemiyorum.

Hakan 142 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön