18 Ekim 2016

Halkbank Personel İlgisizliği.

Halkbank Cebeci şubesinden takibe düşen kredi kartımın borcunu yatırdım. Kartımın kapatıldığına dair yazının da tarafıma verilmesi için de dilekçe verdim. Gün içerisinde işlem yapıldığından dolayı belgenin bir sonraki günde verileceği söylendi. Bir gün sonra şubeye gidip yazıyı almak istediğimde, kredi kartımın borcunun yatırıldığına dair imzalı bir yazı verildi. Ben de istediğim yazının bu olmadığını söyledim. Bana talebim doğrultusunda kredi kartımın kapatıldığına dair yazının verilmesini ısrarla istememe rağmen, böyle bir evrak olmadığı ve verilemeyeceği söylendi. Neden bir gün önce yarın gel bu evrakı al diye yetkiliye durumu iletmeye gittiğimde, yönetici olduğunu söyleyen şahıs borcun varsa takip edecektin dedi. Senin üstün kim dediğimde, benim üstüm yok diye ekledi. Bu trajikomik olayı daha yukarı çıkıp müdürüne anlattım. Genel müdürlüğe şikayet ediniz dedi.

Mehmet 321 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön