11 Mayıs 2013

Halkbank Personel Hakaret Etti!

Halkbank Konya şubesine ev kredisi için başvuru yaptım. Başlarda her şey normaldi. Süreç işliyordu Eksper raporu ile kredi onaylandı ve yaşadığım Konya şehrinden aileme almak istediğim evin tapu işlemleri için, işimden izin alarak Konya'dan Adana'ya .Sıkıntı buradan itibaren başlıyor. Alacağım evin başka bankaya borcu varmış ve bu borç eksper raporunda yok. Ardından banka memuru H***Hanım'a döndüm. Durumu izahat ettim telefonu suratıma kapattı.

Evi almaktan vazgeçip o sinirle Adana'dan Konya'ya geldim. İmzalatılan boş sayfaları almak için. Fakat sağolsun H*** hanım bütün Halkbank personelleri ve müşterilerin içerisinde bana hakaret etti. Ben kötü söz kullanmadığım halde.

Mstf 171 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön