18 Kasım 2014

Halkbank Personel Davranışı.

Daha önce şikayet ettiğim konuyu görüşmek üzere Halkbank Aydınlıkevler şubesine gittim, durumu şube müdürü olmadığı için müdür yardımcısına ilettim. Bir müddet sonra olay tartışmaya dönüştü, kendisine hakaret edecek bir ifade kullanmamama rağmen ulan şeklinde hitap etti.

Güvenlik görevlisi fiziki olarak bana müdahale etmeye çalışınca bana dokunmamalarını söyledim. Bunun üzerine polis çağıracaklarını söylediler. Polislerin gelmesini beklerken (30 dakika sonra), ortam sakin olmasına rağmen Müdür yardımcısı burada cevval şekilde konuşmayı biliyorsun, ah bir sokakta karşıma çıksan da görsem ben seni, o zaman görürdüm senin delikanlılığını şeklinde tehdit edici cümleler kurdu.

Ferhat 400 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön