22 Haziran 2016

Halkbank Parası Bloke Edilip Ödenmeyen Kredilerin Faizini Bana Ödeten Banka!

Halkbank Kartal şubesinde her ay düzenli ödenmekte olan 4 adet bireysel kredim her ay otomatik virman ile hesabımdan tahsil edilmekteydi Haziran 15'i itibari ile telefonuma SMS ve mail yolu ile kredilerimin ödenmediğine dair bilgiler gönderildi ve maşallah faizde işlenmeye başlamış şubeyi aradım bloke edilmiş ancak tahsil edilmemiş iyide dedim ben neden faiz ödüyorum o zaman suç size bende değil ki her ay otomatik kesilen krediler bu ay bloke edilip tahsil edilmediyse bu sizin suçunuz değil mi Halkbank neden benim üstüme faiz yıkıyorsunuz. Bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum sizden. Ayrıca şunu istiyorum kredi kartından dolayı takibe girdiğim için internet şubem engellenmiş durumda siz hem kredi kartımın borcunu avukata göndereceksiniz hem de internet şubemi engelleyeceksiniz!

Ömer 333 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi28 Haziran 2016

    Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi22 Haziran 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön