30 Nisan 2013

Halkbank Parafpuanlarımı Kullanamıyorum!

Ne yaşadığım ilde, ne de çevre illerde paraf puanlarımı kullanabileceğim işe yarar bir alışveriş noktası bulamıyorum. Daha da kötüsü ParafCard'ın sitesinde "program ortaklarımız" diye yazan yerde bile kullanamadım puanlarımı. Bu kartın benim açımdan tek avantajı maaş müşterisi olmam sebebiyle kart ücretimi geri almak için uğraşmayacak olmam.

Zaten taksit vs yönü çok zayıf. Üye işyerlerinin sayıca azlığı ve Halkbank'ın bu işi profesyonel olmayan bir şekilde yönetmesi çok bariz bir şekilde parafcard'ı benim gözümde bitirdi.

Husamettin 83 Okunma

Cevaplar

  • Husamettin 05 Mayıs 2013

    aslında en azından büyük internet alışveriş sitelerinde parafpuan kullanımına izin verse ona da razıyız. Saygılarımla

  • Husamettin 30 Nisan 2013

    zaten bankanın ilgili web sitesini iyice inceleyip sonra da 444 ile iletişime geçtikten sonra açtım bu şikayeti. o yüzden pek umudum yok. Ayrıca henüz de iletişime geçilmedi. Bekliyorum. İnşallah işe yarar bir sonuç alırız. Saygılarımla

  • Halkbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön