03 Nisan 2013

Halkbank Parafpuan Bir Aydır Yüklenmiyor!

Yaklaşık 1 ay önce bir siteden alışveriş yaptım. Halkbank parafcard kampanyası ile 400 tl ve üzeri alışverişe "anında" 100 tl parafpuan veriliyordu. Ancak alışverişi yaptıktan sonra baktım ki parafpuan yok. Günler geçti ve 1 ay olmasına rağmen yine parafpuan yüklenmedi. Bu arada acaba kredi kartı ile ilgili sıkıntı mı var diye düşünerek defalarca "Sözde Mutlu Müşteri Hattını" aradım. Kayıt alınıyor, inceleniyor, sizi daha sonra arayacaklar gibi sözlerle hiçbir sonuç almadan telefonu kapatmak zorunda kaldım.

Yani bu bankada kredi kartı konusunda muhatap bulamadım. Bundan sonra sorun çözülse de çözülmese de böyle hizmet eden bir bankanın kredi kartı ile alışveriş yapmayacağımı belirtmek isterim.

Harun 79 Okunma

Cevaplar

  • Harun08 Nisan 2013

    444 0 400 numaralı telefonunuzu aradığımı söylüyorum, bir sonuç alamadığımı söylüyorum, daha sonra arayacağız deyip aramadıklarını söylüyorum siz daha "Bilgilerinizi rica ederiz." veya telefonumuzu arayın diyorsunuz. Daha önce de dediğim gibi hizmet sıfır. 1 ay olmuş söylenen parafpuan yatırılmıyor. Parafpuan için yazmıyorum, parafpuan için defalarca aramıyorum. Tüketiciye hizmet verilmediği için, tüketici kandırıldığı için yazıyorum ve telefonunuzu arıyorum bunu bilin...

  • Harun08 Nisan 2013

    Halkbank beni aradı. Ancak o an trafikte olduğum için telefonu duymadım. Daha sonra ben 444 0 400 numaralı telefonu aradım. Haberlerinin olmadığını söylediler. Yine kayıta alındığını söylediler, aranacağımı söylediler. Ne arayan var, ne soran...

  • Halkbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön