14 Eylül 2013

Halkbank Parafly Kampanyasından Faydalanamadım!

Parafly'ın uçuş kampanyasından yararlanmak üzere kart sahibi oldum ve 7 kez kullandım. Ancak 8. kez kullanışımda 88 TL tarafıma iade edilmedi. Konuyla ilgili başvuruda bulunduğumda "hakkınız bitmiştir" diye bir SMS attılar. Ben de işkillenip aradığımda kampanyanın değiştirilip bilet hakkının 6 'ya indirildiğini öğrendim. Beni kapsamaması gerektiğini hatırlatıp şikayette bulundum.

Bu kez de "aynı gün içerisinde 2 kez kullanmışsınız" bahanesine sığınıp iade etmediklerini söylediler. Böyle bir koşul da yoktu ki 4 kez kullandığım da oldu daha önce. Benim anladığım şu, "biz bir iş yaptık ama sonuçlarını düşünemedik; şikayet geldikçe kampanya koşullarını güncelleriz olur biter " düşüncesindeler. Kurumsallığa bak!

Oğuzhan 75 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan25 Eylül 2013

    Şikayetle ilgili şikayeti bana okumak dışında bir şey yapmadılar. Ben de tüm hizmetleri kapatmak istediğimi söyledim. Şimdi de Halkbank'a karşı anti-propaganda yapmak üzere işlemlere başlıyorum.

  • Halkbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi 13/09/2013 tarihinde değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön