Halkbank Parafly Kampanyasından Faydalanamadım!

Oğuzhan Ç. |

Parafly'ın uçuş kampanyasından yararlanmak üzere kart sahibi oldum ve 7 kez kullandım. Ancak 8. kez kullanışımda 88 TL tarafıma iade edilmedi. Konuyla ilgili başvuruda bulunduğumda "hakkınız bitmiştir" diye bir SMS attılar. Ben de işkillenip aradığımda kampanyanın değiştirilip bilet hakkının 6 'ya indirildiğini öğrendim. Beni kapsamaması gerektiğini hatırlatıp şikayette bulundum.

Bu kez de "aynı gün içerisinde 2 kez kullanmışsınız" bahanesine sığınıp iade etmediklerini söylediler. Böyle bir koşul da yoktu ki 4 kez kullandığım da oldu daha önce. Benim anladığım şu, "biz bir iş yaptık ama sonuçlarını düşünemedik; şikayet geldikçe kampanya koşullarını güncelleriz olur biter " düşüncesindeler. Kurumsallığa bak!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan Ç.
  25 Eylül
  14:33

  Şikayetle ilgili şikayeti bana okumak dışında bir şey yapmadılar. Ben de tüm hizmetleri kapatmak istediğimi söyledim. Şimdi de Halkbank\'a karşı anti-propaganda yapmak üzere işlemlere başlıyorum.

 • 16 Eylül
  17:12

  Müşterimizin bildirimi 13/09/2013 tarihinde değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.