05 Nisan 2013

Halkbank Parafcarddan Gelen Sms'leri İptal Etmiyor!

Yaklaşık 9 senelik Halkbank müşterisiyim. hiç bir şekilde parafcarda başvuruda bulunmadım. her gün parafcarddan rahatsız edici mesajlar geliyor. ben bununla ilgili Halkbank telefon bankacılığını aradım. Önce çıkan müşteri temsilcisi bana şubeye gidip bilgilerimi güncellemem gerektiğini söyledi.

Güncellemeyi yaptıktan sonra bana yardımcı olacaklarını söylediler. ben ikamet ettiğim yerin kartal şubesine gidip bilgilerimi güncelledim. bankacılar ayrıca bana hiç bir bilgimin eksik olmadığı yönünde bilgi verdiler. ben genede güncelledim. ondan sonra gene müşteri hizmetlerini aradım. bu seferde bana bankacının yanından aramamı söylediler. ben artık bu gereksiz smsleri almak istemiyorum.

Tolga 137 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Halkbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön