17 Nisan 2013

Halkbank Paraf ve Otomatik Ödeme!

Paraf kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermek için internet şubesine girdiğimde otomatik ödeme talimatını internet üzerinden yapamayacağımı öğrendim müşteri hizmetlerini arayıp işlemlerimi hallettim ama bu yüzyılda bunun için şubeye gitmek veya telefonda halletmek olacak iş değil internet şubeniz otomatik ödeme talimatlarına vadesiz hesabın yanına kredi kartının eklenmesini talep ediyorum.

Enver 1.989 Okunma

Cevaplar

  • Enver 25 Nisan 2013

    Paraf platinum kartına yaklaşık 10 gün önce değişik kurumlara ait otomatik ödeme talimatı verdim. Dönemiçi hareketleri incelediğimde kredi kartından yapılan her fatura ödemesine 1 TL fatura ücreti kesildiğini farkettim. platinlineyi aradım durumu anlattım bana bunda bir yanlışlık olmadığını ve fatura ödemelerinde %1 kesinti yapıldığını (en az 1 TL) bildirdiler. Oysa talimatı verdiğimde bana bu yönde bilgi verilseydi ben talimat vermezdim. Bilgi verilmeden yapılan bu kesintilerin iadesini talep ediyorum.

  • Halkbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön