08 Ocak 2015

Halkbank Paraf Puanlarım Yüklenmedi!

Paraf kartın yapmış olduğu yılbaşı kampanyasına katıldım ve harcamaları yaptığım halde paraf puanlarım yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda birincisinde harcamanın taksitli harcama olduğu için işlem geçersiz dendi. Açıklamada böyle bir şey olmadığı için İkinci kez bankayı aradığımda ise bu seferde harcama yaptığım Myro Bilgisayar firmasının elektronik kodu ile kodlarının uyuşmadığı için işlem geçersiz dendi.

Acaba bilgisayar elektronik bir alet değil mi? Ve müşteri sizin kodlarınızı nasıl bilecek? Tüm bankalar bilgisayarı elektronik aletten sayarken, Halkbank elektronik eşya olarak görmüyor. Ve açıklamalarında bilgisayar sektörü dahil değildir denmiyor Bu müşteriyi aldatmak değil mi?

Mücahid 405 Okunma

Cevaplar

  • Mücahid 08 Ocak 2015

    Müşteri Hizmetleriniz çözüm üretmediği için buraya yazdık herhalde!. Hazır mesajları yollayarak müşteri memnuniyetini mi kazandığınızı sanıyorsunuz? Ciddi olun!

  • Halkbank Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön