30 Eylül 2013

Halkbank Paraf Puanları Kullanacak Yer Bulamıyorum!

130 TL civarında paraf puanım var ve mart 2013 tarihinden buyana paraf puanımı harcayacak yer bulamadım. Paraf puanlarımın kullanmadığımızdan dolayı süresinin dolup iptal olmasından çekiniyorum. 6 ay önce piyasadan daha pahalıya sırf paraf puan verecek diye aldığım alış verişim paraf puanımı harcayamadığımdan dolayı daha pahalıya gelmiş durumda.

Diasaya sordum kullanamadım. Nereden kullanacağız bu paraf puanları, reklamı güzel güzel veriyorsunuz ancak gerisi boş. Diğer hizmetlerinden memnunum Halkbank'ın ancak bu paraf paraya çözüm bulunmasını istiyorum. Market, akaryakıt harcaması yapmak istiyorum. Bana bir adres gösterilip zorla ihtiyacım olmayan şeyleri almak istemiyorum.

Omerenfiyeci 96 Okunma

Cevaplar

  • Omerenfiyeci 23 Ekim 2013

    Yazmış olduğum şikayet üzerine HalkBank personeli beni arayıp şikayetim ile ilgili bir çalışma yürütmemiştir.

  • Halkbank Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön