31 Ocak 2014

Halkbank Paraf Puan Kullanımı Yapılmıyor.

Halkbank paraf puan yılbaşı kampanyası ile 500 tl üzeri alışverişlerde 50 tl paraf puan alım hakkı kazandım. Daha önce de birçok yerde şikayet konusu olduğu üzere paraf puanları kullanacağımız yer sayısı oldukça az veya özellikle paraf puan kullanımına izin verilmiyor. Program ortağı olduğu iddaa edilen bir (banka ekstreyi incelerse görür) yerde yapılan alışverişte bile paraf puan kullanımı yapılmıyor bu konuda yardımcı olunmuyor.

Gıda markalarının dev şirketleri Migros, Groseri, Bim ve buna benzer marketleri gün içinde tek tek gezmemize rağmen paraf puan kullanımı yapılamamıştır. Sonuçta ay sonu alışverişi için ayırdığımız para puan uçup gitti. Bundan sonraki kampanyalara katılmayacağım.

Özcan 1.942 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 07 Şubat 2014

    bizlere sunulan 50 TL paraf puan ; kullanılmayan ve iade alınan ise 100 TL paraf puan. Bu bile sistemin ne kadar sağlıksız ve sorunlu olduğunu göstermeye yeter aslında. Maalasef kullanılacak yer gıda ve benzin alımı yapamadığımız için puanlar ve paralar UÇTU GİTTİ.

  • Halkbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön