31 Ağustos 2013

Halkbank Paraf Paramı Geri Aldı!

2 ay önce kredi kartımı kayıp olarak yenileme istedim. Önce şubeye sonra ev adresime gelmedi bu arada Halkbank müşteri hizmetleri ile devamlı irtibat kurdum ve bana yardım etmek adına beni ne yapacağım konusunda yönlendirdiler. Kredi kartı son ekstresinde 100 TL parafpuan borç olarak geri alındı görünüyor.

Benim elimde Paraf Gold kredi kartı var ve ben kullanıyorum kapatmak istediğim kredi kartını neden kullanayım, benim ve halihazırda 10 ay taksitim var. Benim yapmak istediğim sadece kayıp kredi kartımın yenisinin gelmesiydi. Bana müşteri hizmetlerindekiler ben kartı yenilemem ile hiçbir kaybımın olmayacakların da belirtmişlerdi. 100 TL paraf paramın ivedilikle iadesini istiyorum.

Uğurcan 33 Okunma

Cevaplar

  • Uğurcan04 Eylül 2013

    Halkbank şikayetiniz değerlendirmeye alınmıştır diyor. Benimle irtibat kurulmuyor. Süreç hakkında bilgilendirme istiyorum. Halkbank Dialog u arıyorum onlarda talep alalım, değerlendireceğiz ilgili birim aktaracağız diyorlar ama sonuçta gelişen hiçbir şey yok. Banka benimle tek defa bile irtibat kurmadı. Halkbank dialogdaki arkadaşlara sebebini sordum. Banka süreci değerlendirir ve sonunda olumlu yada olumsuz yanıt verir sizi bilgilendirmez ancak internet hesabınızdan kontrol edin dediler.

  • Halkbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön