28 Ocak 2014

Halkbank Paraf Kredi Kartına Taksitlendirme Yapmıyor!

Bugün (27.01.2014) akşama doğru Paraf kredi kartımla 3 adet giyim alışverişi yaptım. Paraf ile anlaşma olmadığı için bütün alışverişlerimi tek çekim yaptım. Halkbank biz paraf kullanıcılarına giyim alışverişlerinde 50 TL üzeri için 12 takside kadar sonradan taksitlendirme sözü veriyor.
Ancak şu anda internetten taksitlendirme yapamıyorum, çünkü işlemler provizyonda bekliyor görünüyor.

Halkbank Müşteri hizmetlerini aradım. Bana işlemlerimin daha muhasebeleşmediğini söylediler. Ancak bu gece yani 28.01.2014 saat 00:00'da hesabım kesilecek ve işlemlerim ekstreleşmiş olacak ve taksitlendirme yapamayacağım.

Ben bu işlemleri ekstre öncesi gerçekleştirdiğim için taksitlendirme yapmak hakkım. Mağdur ediliyorum.

Kağan 1.293 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Kağan 31 Ocak 2014

    Müşterisine böyle muamele eden bir banka daha bugüne kadar görmedim. Zaten şikayet ile ilgili yorumlarda da belirttim. sırf şikayet ettim diye cezalandırılıyorum banka tarafından. Size kazandırdığımız her kuruş umarım birgün teker teker çıkar sizden...

  • Kağan 29 Ocak 2014

    Böyle bir muameleyle karşılaşacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Dün beni aradılar ve işlemlerimin provizyonda olduğunu gece 00:00'a kadar internet şubesinden takip etmemi, eğer provizyona düşerse taksitlendireceğimi yoksa bir sonraki dönem taksitlendirebileceğimi söylediler. Ben ısrarla yarım saatte bir kontrol ettim ancak yaptığım işlemler adeta uçmuş yok olmuştu. Ne dönem içi bilgilerimde ne de provizyonda gözüküyordu. Dolayısıyla hiçbirşey yapamadım ve 00:00'da son kontrolü yapıp yattım. sabah baktığımda ekstrem kesilmiş ve işlemlerim ekstreye tek çekim olarak yansımıştı. Yani biz hakkımızı da aramayalım. Tekrar hatırlatıyorum ben taksitlendirme talebimi ekstre kesilmeden önce Halkbank Dialog'dan kayıt altına aldırdım. Provizyon bankanın sorumluluğundadır. O kadar saçma sapan ücret ödüyoruz, bunlar için ödüyoruz. Bu ücret karşılığında sizin bu hizmeti vermeniz gerekir. Hizmeti veremediğiniz gibi bir de şikayet ettik diye cezalandırılıyoruz ve internet üzerinden bilgilerimize erişimimiz kısıtlanıyor. Bu nasıl mantıktır. Şu andan itibaren herhangi bir taksitlendirme yapılamayacağının farkındayım .Bari bi arayıp özür dileyin, hatalıyız aferdersiniz deyin. Bugünden itibaren #paraf kartımı asla kullanmayacağım ve eğer maaş hesabım Halkbank'tan başka bankaya geçerse de ilişkimi tamamen keseceğim sizden. ben müşterisine böyle muamele gösteren bir banka daha görmedim bugüne kadar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön