Halkbank Paraf Kredi Kartı Skandalı!

Ali Ç. |

Halkbank Paraf kredi kartı çıkardım. Telefondan şifre alamadım. Saçma bir şekilde telefon bankacılığıma bloke koyuldu. Çünkü telefonda sordukları güvenlik sorusu " Siz A. Ç. misiniz? " Ben de hayır dedim. Böyle saçma güvenlik sorusu mu olur? İnternet bankacılığından şifre alın dediler. İnternette kart bilgilerini yazdığımda müşteri hizmetlerini arayın uyarısı çıktı. Telefon bankacılığını aradım. Karşıma müşteri ile konuşmayı bilmeyen, beni dinlemeyen açık fikirli biri çıktı. H. beye selamlar. Bankaya gitmem gerektiğini söyledi telefon bankacılığıma bloke koymuşlar ya ama bilgisayarda internet bankacılığı seni aramamı söyledi. Hastayım ve bankaya gidemiyorum. Kartıma şifre alamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Mobil Bankacılık Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ç.
  05 Ocak
  22:21

  Aşağıda yazıldığı gibi bankanın talimatlarını izlediğiniz taktirde iş kısır bir döngüye giriyor. 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog\'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 aradığınızda size internet bankacılığından işlemi yapabilirsiniz diyor. Internet bankacılığını deniyorsunuz sizi diyoloğa aktarıyor diyolğa giriyorsunuz yine olumsuz yanıt alıyorsunuz. İş süreçlerinizi çok iyi gözden geçirmeniz dileği ile...

 • 15 Aralık
  12:13

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.