Halkbank Paraf Kart Telefon Bilgilerimi Güncellemiyor!

Berkay C. |

Paraf kartımı yaklaşık 1 ay önce aldım. Kredi kartı şifresi almak için telefon bankacılığını aradım ve şubeye gidip kimlik bilgilerimi güncellememi istediler,08/09/2013 tarihinde bu işlemi gerçekleştirdim anca şu güne kadar belki 20 defa aramama rağmen her seferinde telefon numaranız yok sistemde şifre veremiyoruz diye geri çevrildim.

3 defa işlemin hızlı yapılması için şubeye gönderilecek bir kayıt aldılar. Bugün ayın 23'ü ve hala şifremi alamadım. Kartı iptal ettirmek için bankayı aradım tekrardan bu seferde anne kızlık soyadı bilgileriniz gözükmüyor dediler ve kartımı iptal etmiyorlar, çok komik bir durumdayım ne kullanabiliyorum ne iptal edebiliyorum. Halkbank'la yaptığım ilk ve son iş bu.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay C.
  07 Kasım
  11:10

  iptal ettirdim ve kurtuldum.

 • Berkay C.
  03 Ekim
  10:15

  maalesef hala problemim düzeltilmedi telefon bilgilerim dışında güncelleme yapılmadı, bütün bilgilerimi bankaya bildirmiş olmama rağmen neden bu güncelleme yapılamıyor anlamış değilim ? ısrarla şubeye gitmemi söylüyorlar zaten gittim ve tüm kimlik bilgilerimi verdim neden giriş yapılmıyor ????

 • 24 Eylül
  16:48

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.