29 Mart 2013

Halkbank Paraf Kampanyasından Faydalanamadım!

Halkbankasından Parafçard çıkarmıştım ve daha kullanmadan yurtdışına gidip geleceğim için Paraf Gold Card çıkardım. Parafçard ın kampanyası olan 31 Marta kadar yapılan Paraf Card başvurularından onaylananlar için 31 Hazirana kadar ilk ekstreden 100 TL ye kadar indirim olacağı yazıyordu. Ve müşteri bazında kartlardan ekstreleri en yüksek olan tek karta bu indirim verileceği yazıyordu.

Ancak, Normal kartımı hio kullanmadım. Gold kartımdan yaptığım alışverişler sonucunda ilk ay 500 TL yi aşkın ekstre geldi. Ancak ekstrenin tamamını ödememe rağmen hiç bir şekilde indirim yansımadı. Sorunun çözülmesi ve bir sonraki ekstreye yansıtılmasını talep ediyorum.

Soykan 74 Okunma

Cevaplar

  • Soykan02 Nisan 2013

    Merhaba, Daha önceden yapmış olduğum şikayetimle ilgili olarak banka halen geri dönüş yapmamıştır. Ben az önce bankanın müşteri hizmetlerini birebir aramamla beraber aynı şikayetimi ilettim. Müşteri temsilcisinin bir süre beklettikten sonra bana kampanya kuralları dışında bir teklifte bulunmuştur. İlk ekstreden 100 TL ye varan indirim kampanya kurallarında 30 Mart öncesinde başvurulan kartlardan onaylanan ve müşteri bazlı olarak birden fazla kart varsa en yüksek tutarlı ilk ekstreden indirim yansıtılır kuralında GOLD kartım ile alışveriş yapmama indirim yansıtılmayacağı, diğer kartımla alışveriş yaparsam o karta indirim yansıtılacağı söylendi. Böyle bir kandırmacanın düzeltilmesini istiyorum.

  • Halkbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön