20 Şubat 2013

Halkbank Paraf Kampanyasında Tüketiciyi Yanıltıyor!

%25 lik ekstre hediyesi kapsamında "ilk kez" Halkbank kredi kartına başvurdum. Kampanyadan yararlanmak için "taahhüdünüze" dayanarak harcamalarımın bir bölümünü paraf kartla yaptım. Paraf puanımın yüklenmediğini görünce diyalogdan bankanıza ulaştım.Daha önce adıma çıkarılmış, teslim almadığım bir kredi kartının var olduğu bana söylendi.Benim böyle bir kart başvurum da böyle bir kartı teslim almışlığım da yok.

Paraf kart'a başvururken de kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağımı sordum. Yararlanabileceğim söylendi.Böyle bir bankacılık anlayışıyla bir daha size güvenerek hiç bir bankacılık işlemi yürütmem mümkün değil. Durumun incelenerek tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Arzu 247 Okunma

Cevaplar

  • Arzu23 Şubat 2013

    Halkbank 2 iş günü içerisinde geri dönüş yapmaları gerekirken bana aradan 5 gün geçmesine rağmen ulaşmadı.Standart bir mesaj yazarak tüm şikayetleri cevaplamak "dialog" değildir.

  • Halkbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön