18 Temmuz 2013

Halkbank Paraf Günüm İndirimi Yapmadı!

Halkbank Ayın 2. günü paraf günüm olarak tanımlı. 1 temmuzda müşteri hizmetleri E*** hanımdan teyit alarak 530 TL harcama yaptım ilk ekstrem de indirim yapılacağı söylendi, ama ekstreme indirim yansımadı.

10 gün önce kendilerini aradım talep oluşturdular bir kaç günden döneriz dediler ama ne dönen oldu ne de sorunumu çözdüler. Yazılı olarak web sitelerine de başvurdum bir kaç kez daha kendilerini aramama rağmen hala incelemede gözüküyor diyorlar. Şartlarını yerine getiremeyeceğiniz kampanyaları yapmayın. Bu bankayla sürekli sıkıntı yaşadım. Yıl başı kampanyası olsun ilk ekstre indirimi olsun hep sorun yarattılar.

Ahmet 726 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 27 Temmuz 2013

    Bugün ayın temmuz 27 kendilerine 10 temmuzda başvurdum hala bir gelişme yok.Yerine getiremeyecekleri kampanya vaadlerinde bulunmamalarını tavsiye ediyorum.Kendi sitelerine de yazdım 4440400 ü defalarca aradım konuyla ilgili fax çektim tık yok hala inceleniyor ne diyeyim artık

  • Halkbank Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön