02 Mayıs 2013

Halkbank Paraf Card Kampanya Şartı ve Benim Durumum!

Parafçard ilk ekstrenin 100 tl. sı hediye kampanyası için başka banka kartımı iptal ettim ve kartı aldım, almadan önce muş. hız. ne sordum, adınıza kart var dedi hayır yok, bakarsanız kullanım da yoktur dedim. muş. hız. doğru dedi, bu kartı iptal ediyor, parafcard talebinizi alıyorum dedi, kampanyada sorun olmaz değil mi dedim hayır olmaz olursa ararsınız paraf paranızı yükleriz dedi.

İlk ekstrem geldi parafpara yok, aradım adınıza kart var kampanyadan yararlanamazsınız dediler, kampanya şartını inceleyin ilk ekstre deniyor ve muş. hız. ile konuşmam sonucu aldım konuşmayı inceleyin ona göre karar verin dedim. sonuç haklısınız muş. hız. sizi yanıltmiş onu işten kovduk, olmaz dediler. Şikayetim Var.

Aydin 118 Okunma

Cevaplar

  • Aydin 04 Mayıs 2013

    Merhaba, sagolun parafcard'la ilgili talebimi iletmişsiniz bankada her zamanki gibi standart cevap vermiş. ben müşteri hizmetlerini 3-5 defa aradım, hatta temsilci ile yaptıgım konuşmalarımı istedim, ama bir türlü vermediler. Zaten sorun müşteri hizmetlerinde, ben onları aradığım için mağdur oldum. herhalde müşteri hizmetlerini banka dışında bir firma üstlenmiş ve banka işlemlerinden haberi yok. dolayısıyle benim haklı olduğuma karar verecek bir müs. hizmetlisi bulamadım. onun için sizin aracılığınızla şikayette bulundum lütfen, bankada konuyu bilen mantıklı birisi konuyu inceleyip mağduriyetimi gidersin aksi halde BDDK'ya da şikayette bulunacağım. öncelikle sizin yardımlarınız ricasıyla.

  • Aydin 02 Mayıs 2013

    Merhaba, müşteri hizmetlerini 3-5 defa aradım, hatta konuşmalarımı istedim, ama savcılık kanalıyla alabileceğimi söylereke başlarından savdılar, zaten sorun müşteri hizmetlerinde, ben onları aradığım için mağdur oldum ya. herhalde müşteri hizmetlerini banka dışında bir firma üstlenmiş ve banka işlemlerinden haberi yok. dolayısiyle benim haklı olduğuma karar verecek bir müşteri hizmetlisi bulamadım. onun için sizin siteniz aracılığıyla şikayette bulundum lütfen, bankada mantıklı düşünen birisi konuyu inceleyip mağduriyetimi gidersin, aksi taktirde gerekirse BDDK'ya bile şikayette bulunacağım. Bankanın müşteri hizmetlerinden başka bir arkadaşın işinden olmasını istemiyorum. Yardımlarınız ricasıyla.

  • Halkbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön