14 Ocak 2014

Halkbank Para İademi Gerçekleştirmedi.

Sahibinden.com sitesinden Halkbank vadeli hesabımla yaptığım ve iptal ettiğim ödememin iade ücreti olan 559 lira Halkbankası tarafından 2 ay geçmesine rağmen iade edilmedi. Son olarak faks ile dilekçe ile başvurmak zorunda kaldım. Ortada bir ücret varken nasıl bu kadar ilgisiz olabiliyorlar.

Bu para büyük bir tutar değil ama faiz ödemeye devam ediyorum bu borç için. Halkbank'ın bu ihmalkarlığından şikayetçiyim. Ya Halkbank'ı ya da Sahibinden.com bir ihmal yapıyor. Sahibinden.com firmasından da şikayetçi olmuştum. İki firmadan da şikayetçiyim. Hiç takip etmesem umurlarında olmayacak ve ben de faiz ödemeye devam edeceğim sanırım. Olmaz böyle bir ihmalkarlık. Lütfen paramı bir an önce hesabıma yansıtın.

Fatih 67 Okunma

Cevaplar

  • Fatih16 Ocak 2014

    Param anında iade edildi. Şikayetçi olmayınca neden kimse ciddiye almıyor?

  • Halkbank Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön