06 Ekim 2015

Halkbank Otomatik Ödeme Talimatı Vermeme Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Halkbank'tan açmış olduğum vadesiz hesap için hesap işletim ücreti kesilmemesi için 3 adet otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen 6,30 TL hesap işletim ücretinin kesilmiş olduğunu gördüm. Halbuki hesabı açarken hesap işletim ücreti alınmayacağı hususunda tarafım bilgilendirilmişti. Müşteri hizmetlerini aradığımda faturalardan birinin henüz tahakkuk etmemesi nedeniyle kesinti olduğu bildirildi. Ben ödeme talimatını vermişim, fatura dönemi geldiği anda hesaptan ödenecek. Tahakkuk etmeyen bir fatura için böyle bir kesinti ne kadar etiktir sormak isterim. Mağduriyetimin giderileceğini ümit eder, iyi çalışmalar dilerim.

Abdül 231 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Abdül'ın Teşekkür Mesajı07 Ekim 2015

    Halkbankasının ertesi gün itibariyle hesap işletim ücretini hesabıma iade etmiş olduğunu görüyorum. Bundan sonraki aylarda kesinti olmayacağını ümit ederek bankanın ilgisi ve yardımlarına teşekkür ediyorum. Yine derdimize derman olması bakımından Şikayetvar.com sitesine de ayrıca teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla...

  • Halkbank Temsilcisi06 Ekim 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön