18 Nisan 2013

Halkbank Otomatik Ödeme Talimatı Olmasına Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Halkbank'ta 3 adet fatura için otomatik ödeme talimatım bulunmasına rağmen 02.04.2013 tarihinde mart ayı için 5,25 TL hesap işletim ücreti tahsil etti. Kendilerine konuyu mail ile ilettiğimde 05.04.2013 tarihinde bir mail göndererek "İletmiş olduğunuz hesap işletim ücreti itirazı ile ilgili sorununuz hakkında tarafınıza telefon kanalı ile bilgilendirme yapılmıştır diye bir mail aldım. Ama aramızda öyle bir telefon konuşması geçmedi. Müşteri danışmanına dahi mail yazmama rağmen cevap alamadım. Halkbank'ı müşterilerine karşı daha ilgili davranmaya ve tahsil etmiş oldukları tutarı iade etmeye davet ediyorum.

Mehmet 116 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Nisan 2013

    Bu kadar iğrenç bir müşteri hizmetleri anlayışı ancak Halkbank'a yakışabilirdi. Biraz öcne telefonla aradım.10 dakka hatta bekledikten sonra ancak bağlanabildim. Ben konuyla ilgili ilk mesajımda zaten bana bu konuda bir bilgilendirme yapılmadığını söylüyorum. Telefondaki bayan kalkmış bana mail gönderildiğinden bahsediyor. Kesinlikle iade yapılmayacakmış. Yahu gelen bir mail var. Onda da tarafınıza telefonla bilgilendirme yapılmıştır yazıyor. Eminim bu cevaba da şablon metinlerini kopyalıp yapıştırarak devap verirler.

  • Halkbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön