23 Nisan 2013

Halkbank Ortaöğretim Bursu Alan Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Oğlum Ortaöğretim M.E.B bursu Halkbank'taki hesaba yatmaktadır. Üç yıldır hesap işletim ücreti kesilmiyordu. Ancak 2013 yılının ilk üç ayı için hesap işletim ücreti kesintisi yapılmış. Şubeye gidip durumu anlattım bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bankanın yasal olarak aldığını zannetmiyorum çünkü M.E.B. onlarla anlaşma yapmış kesilmemesi için Bankanın yaptığı öğrencilerin parasından işletim ücreti adı altında adeta bilinçli bir şekilde paralarına el konuyor.

Banka burs alan öğrencilere ekstradan para vereceğine onlardan alıyor. Çocukların burslarında kesinti yapacağına zenginlerden kesinti yapsınlar. Benim çocuğum gibi binlercesi mağdur. Öğrencilerden 5-10 lira ile mi kar edecek.

Mehmet 71 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet02 Mayıs 2013

  telefonla beni aradılar. kesilen üçreti yatıracagız dediler. ancak hala yatırmadılar. subeye gidip tekrar sorduğumda ; genel merkezden bize yazı gelmesi gerekir ki o zaman iade edelim dediler. aynı şikateti M.EB na bildirseniz onlarda bu işle uğraşsalar iyi olacak. mağdr olan binlerce öğrenci var.

 • Mehmet30 Nisan 2013

  Oğlum Ortaöğretim M. E. B bursu Halkbank'taki hesaba yatmaktadır. Üç yıldır hesap işletim ücreti kesilmiyordu. Ancak 2013 yılının ilk üç ayı için hesap işletim ücreti kesintisi yapılmış. Şubeye gidip durumu anlattım bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bankanın yasal olarak aldığını zannetmiyorum çünkü M. E. B. onlarla anlaşma yapmış kesilmemesi için Bankanın yaptığı öğrencilerin parasından işletim ücreti adı altında adeta bilinçli bir şekilde paralarına el konuyor. Banka burs alan öğrencilere ekstradan para vereceğine onlardan alıyor. bana telefonla aradılar yatıracagız dediler. ancak yatırmadılar. subeye tekrar sorduğumda onlara genel merkezden yazı gelmeden iade edemeyeceklerini soylediler.

 • Halkbank Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

 • Halkbank Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön