20 Nisan 2013

Halkbank Orta Öğretim Öğrencisi Hesabından Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Oğlum devlet parasız yatılı ve bursluluk sınavını hakederek burs almaktadır. Şimdiye kadar hesaptan alınmayan hesap işletim ücretinin mart ayında alındığını farkettik ve oğlum bu duruma üzüldü. Kesinti için banka ile görüşdüğümüzde görevli arkadaşların söylediği hesaba fatura ödeme talimatı verildiği zaman bu kesintinin olmıyacağı söylenmiştir. Sormak istiyorum 14 yaşında olan bir öğrencinin üzerinde kayıtlı fatura olabilir mi? Devletin ihtiyaç sahibi öğrencilere karşılıksız olarak vermiş olduğu bursluluk parasından bankanın kesinti yapmasını ve bir öğrenci için 1tlnin bile büyük önemi varken yapılan bu kesintiyi üzüntü ile karşılıyoruz. Öğrencilerin hesabından kesinti yapmaması dileğiyle.

Hakan 47 Okunma

Cevaplar

  • Hakan04 Mayıs 2013

    Müşteri hizmetleri tarafından hesaptan kesilmiş olan hesap işletim ücretinin geri iade edileceği belirtilmiştir fakat geri iade yapılmamıştır.

  • Halkbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Halkbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön