Halkbank Öğrenciden Kesinti Yapıyor!

Görkem Ö. |

Ben Erasmus'a gitmek üzere Halkbank'tan hesap açmıştım. Açtığım günden itibaren her ay 5'er lira ve 1'er Euro kesmekte. Öğrenci olduğum belli olduğu halde. Ayrıca Almanya'da depozito yatırdığım yurttan bana depozitom havale ile geri gönderildi. 225 Euro' olan depozitom bana ulaştığında banka sanki 200 Euro yatırılmış gibi gösterdi. Ben de o kuruma çattım. Bana gönderdikleri hesap dökümanlarında 225 Euro yatırdıklarını gördüm. Halkbank benden 6 ay içinde öğrenci olmama rağmen bu kesintiyle beraber 29 Euro + 25 TL bir kesinti yapmış bulunmakta. Bu konuda şikayetçiyim ve bu paramın geri yatırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görkem Ö.
  18 Kasım
  22:13

  Malesef aradığımda biz her ay öğrenciler de dahil olmak üzere 5,25 lira kesinti yapıyoruz dendi. Ayrıca euro hesabından da düzenli olarak 1er euro kesilmekte. Depozitomun kesiminde ise hesabınıza 200 euro yatırılmış görünüyor denmekte. Fakat elimde 225 euro gönderildiğine dair bir dekont mevcut. Bu sorunum çözülmezse bir daha asla halkbank ile çalışmayı düşünmüyorum.

 • 11 Kasım
  17:52

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.