02 Nisan 2015

Halkbank Öğrenci Burs Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Zaten devlet maddi durumu iyi olmayanlara burs veriyor. Zaten aylık 110 TL veriyor. Birde utanmadan bu banka hesap işletim ücreti keserek Bursa ortak oluyor. Sanki devlet öğrenciye değil de Halkbank'a burs veriyor. Öğrencinin üç kuruşluk bursuna göz dikiyorlar, bu kadarda aç gözlülük olmaz. Üç kuruşa tamah eden bankada varmış. Bu durumu devlet neden takip etmiyor. Verdiği paraya ortakçı olanlara neden dur demiyor acaba?

Talip 465 Okunma

Cevaplar

  • Talip06 Mayıs 2015

    Şükür öğrenci belgesini götürdüm 6 ay muafiyet verdiler. Bu ne ya çocuk sanki 6 aylık burs aldı.

  • Talip30 Nisan 2015

    Müşteri hizmetlerini aradım. Bana çocuğunuzla birlikte bankanıza başvurun yardımcı olacaklar dedi. Bizde bankanın yolunu tuttuk ama nafile sonuç alamadık. Neymiş öğrenci belgesi getirin, baş müdürlüğe göndereceğiz, oradan düzeltecekler dediler, masal dinledik geldik. Ben hesabı açtırırken zaten burs hesabı diye açtırdık. Bir sürü belge verdik öğrenci belgesi dahil. Şimdi bunun adı ne halk arasında işi yokuşa sürmek denir. Bakalım hak arayışımız devam edecek... ... ... ... ... ... ...

  • Halkbank Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön