15 Mayıs 2013

Halkbank Müşterisini Mağdur Ediyor!

5 yıldır Halkbank müşterisiyim. Adana Gazipaşa şb. de hesabım vardır. 2 kez hesaptan işletim ücreti adı altında 2 kez 5. 25 TL civarında bilgim olmadan kesinti yapılmıştır. Bu kesintiyi her ay yapılacakmış. Ayıp değil mi bu kadar fırsatçılık bir kamu bankasına yakışıyor mu? Özel bankalar bile bunu yapmıyor. Neymiş en az 3 tane otomatik ödeme talimatı verecekmişim de kesilmeyecekmiş. Krediyle bir sırtımdan bir sürü para kazandınız yetmedi mi? Aylık düzenli kredi ödemem var, hesaba aylık havale yaptırarak ödemekteyim. Hesabı kapattırayım desem kapattırmam mümkün değil.

Ödemeyi nereye yapayım? Bankadan bu zamana kadar çok memnundum, hiçbir şikayetim olmamıştı. Normalde çekilen krediye bağlı açılan hesaptan işletim ücreti alınmaması gerekir. Umarım yapılan yanlışı düzeltirler. Kredi biter bitmez bankayla ilişkimi kesip asla kredi falan
çekmeyeceğim.

Turgut 53 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 13 Şubat 2014

    halkbank benim için bitmiştir.

  • Turgut 06 Temmuz 2013

    her ne kadar müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır falan denilse de hiç değerlendirme yapılmamıştır. tamamen bu şekilde söylenerek bir göz boyama yapılmıştır. sorun çözüldü imajı verilmek istenmiştir.

  • Halkbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön