17 Ocak 2014

Halkbank Müşteri Temsilcisinin Saygısızlığı

Paraf card platinum Başvurusu hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için Halkbank İzmir Hatay Şubesine gittim. Müşteri Sıramı aldım ve Sıram geldiğinde Müşteri Temsilcisine doğru yöneldim. Ne bir hoşgeldiniz ne bir masasına buyur etme hiç bir şey yok. 3 Yıllık Halkbank Müşterisiyim ve Tüm EFT İşlemlerimi Halkbank ile hallediyorum. Müşteri Temsilcisine ParafCard başvurusu yapmak istediğimi söylediğimde yüzüme bile bakmayarak elinin tersiyle bana bir kağıt uzattı. Bunları doldur getir dedi.

Böyle bir saygısızlık olur mu? Ben bir müşteriyim ve şirket sahibiyim. Şirketimin Halkbank ile olan tüm banka ilişkilerini kesmek istiyorum. Cidden Halkbank'ın kurumsallık anlayışı buysa çok üzüldüm.

Serkan 142 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön