27 Şubat 2015

Halkbank Mobil Bankacılık Hizmeti.

Bulunduğum yerde maaşımı Halkbank'tan aldığım için Halkbank kullanmaya mecbur kaldım. Şimdiye kadar kullandığım bankaların mobil bankacılık sistemleri gayet güzeldi. Ama Halkbank mobil şubesi gerçekten çok kullanışsız. Bir transfer için bile bilgisayardan girip kolay işlem tanımlamak gerekiyor. Sözde mobil şube uygulamasına giriş yapınca sizi direk telefon tarayıcısından siteye yönlendiriyor.

Gerçekten anlamıyorum, bu kadar akıllı telefon kullanıcısı varken bir sürü uygulama basit bir şekilde yapılabiliyorken, bir "banka" düzgün, kullanışlı bir mobil bankacılık uygulaması yapamaz mı? Lütfen sesimizi duyun. Gerçekten zor bir şey olmamalı bir uygulama yapmak.

Hakan 582 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Halkbank Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön