17 Mart 2016

Halkbank Maaşımın Tamamına Bloke Kondu!

Ankara Aydınlıkevler Halkbank şubesinden 5 aydır maaşımı alamıyorum. Maaşımın tamamına Rize Ardeşen şubesine olan borcum için bloke kondu, maaşım üzerine icra kesintisi var. Durum ilgili şubelere bildirildi. Bu ay bankamatiğe gidince maaş hesabımın olmadığını gördüm. Banka Ardeşen şubesi tarafından engellendiği söyledi.

Maaşın akıbeti için internet şubesine girdim internet şubesi engellenmiş. Kart şifrem 4440400 ile verilirken bu sefer bankaya gidin dendi, nazla şifre verdiler. Maaş hesabım yok, ortada maaşıma ait iz yok. Burası Türkiye değil Teksas olmuş, kanunlara aykırı hareket edilmektedir.

Maaş hesabım tarafımdan gizlenmektedir. Maaşımın nereye kullanıldığı hakkında bilgi hakkım engellenmiştir. Bu olay bloke işlemini geçmiş ilgili banka müdürünün ve operasyon şefinin maaşa el koymasına dönüşmüştür. İlgililer hakkında şikayetçiyim. Elimde belgeler, fotoğraflar video kayıtları vardır.

Meral 125 Okunma

Cevaplar

  • Meral24 Mart 2016

    Tarafıma bir yazı gönderildi yazıda başka hikayeler anlatılmakta ve kanunsuz uygulama devam etmektedir. Görülen o ki Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunarak. Asliye Hukuk Mahkemesinde dava açmaktan başka bir seçenek kalmadı. Maaşımın zaten 1/4 ü icra kesintisinde olduğu için kanunen kalan kısım tarafıma ödenmesi gerekiyor. Bu davayı kazanacağım biline biline göz korkutulmaya ve ek anlaşma yapmaya zorlanıyorum.

  • Halkbank Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi17 Mart 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön