15 Mart 2013

Halkbank Maaş Hesabından Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Çalıştığım kurumun yaptığı anlaşmalar uyarınca yaklaşık iki yıldır Halkbank'tan maaş almaktayım. Tüm bankaların ortak uygulaması olarak maaş hesabından hesap işletim ücreti kesilmemektedir. Ama iki yıldır Halkbank'ta bu problemi sürekli yaşamaktayız.

Her ay hesabı kontrol etmekten, kesilen ücreti geri talep etmekten yoruldum artık. Bu duruma kalıcı bir çözüm bulamadılar. Hala hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmeye devam ediyor. Ayrıca geri iadelerde kesilen ücretin daha alt tutarı iade ediliyor. Örneğin aylık 5.25 TL kesinti yapılıyorsa, şikayetim üzere geriye 5 TL iade ediliyor.

Bu problemin kalıcı olarak giderilmesini talep ediyorum.

Murat 1.072 Okunma

Cevaplar

 • Murat 03 Nisan 2013

  Halkbankası hala problemimi çözmedi!!

 • Murat 25 Mart 2013

  Maalesef henüz kesilen tutar hesabıma yatmış değil.

 • Murat 16 Mart 2013

  Halkbank şubesine giderek hisse senedi alım-satım işlemleri yapabilmek için yatırım hesabı açtırdım. Ama açtığıma açacağıma pişman oldum. Yapılan işlem başına kesilen komisyon haricinde, "saklama ücreti", "Şifre Talep Komisyonu" vb. farklı kalemlerde sürekli kesinti yapılıyor. Ben bu bankanın maaş müşterisiyim, 212787 müşteri numaralı halk yatırım hesabımdan kesilen ücretin geri iadesini talep ediyorum!

 • Halkbank Temsilcisi15 Mart 2013

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön