13 Haziran 2013

Halkbank Maaş Hesabımdan Para Çekilmesi!

Geçen yılın Ağustos ayına kadar il ambulans servisinde doktor olarak çalışıyor ve maaşımı Halkbank Cağaloğlu şubesinden alıyordum. Ağustos ayında atamam Bakırköy Devlet Hastanesine ve maaş hesabımda Halkbank Yeşilköy şubesine geçti. Tesadüfen geçen ay Cağaloğlu şubesinin Yeşilköy'deki maaş hesabımda bulunan paradan onayım bilgim dışında 137 TL çektiğini öğrendim. Konu ile ilgili şube ile görüştüğümde verilen promosyonun yarısının yıl bitmeden ayrılış yaptığım için geri alındığını öğrendim.

Fakat çalışmadığım tek bir gün dahi olmayıp sadece maaş hesabım başka şubenize geçmiştir. Konu ile ilgili kesilen paranın iadesini iade edilemiyor ise yeni şubemden o yılın promosyonunun ödenmesini talep ediyorum.

Yusuf 102 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf14 Haziran 2013

    Standart mesajla burada geçiştirilecek bir problemim yok. Şikayetimi iletmeme rağmen şube ile görüşmem gerektiği söylendi, şube ile görüştüğümde de çözüm bulamadım, sanırım buradan da çözümü olmayacak. Hesabımdan bana haber verilmeden, iznim dışında, bilgi verilmeden para çekilmesine dair hukuksuzluğu tüketici hakem heyetinden yada mahkeme yoluyla çözmem gerekecek her zamanki gibi.Yardımcı OLMADIĞINIZ için teşekkür ederim.

  • Halkbank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön