11 Şubat 2014

Halkbank Maaş Almama Rağmen Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Bu ay çalıştığım kurumun Halkbank ile yaptığı anlaşma gereğince maaşımı Halkbank'tan almaktayım. İlk aydan hesap işletim ücreti kesilmiş. Çok arkadaşımda bu durumdan mağdur. Bankanın sitesinden mail gönderip şikayetimi belirttim cevap olarak haklı olduklarını yazmışlar.Böyle bir olayla daha önce karşılaştığım için yeteri kadar araştırma yaptım.

Bankalar o bankadan maaş alan müşterilerinden hesap işletim ücreti alamaz. Kaldı ki o bankanın kredi kartını da kullanıyorum.O bankadan promosyon almam gerekirken bu ücreti kesmeleri anlamsız olmuş. Neye dayanarak ücret kesiyorlar? Bankanın halkı olmayan kanunları varmış gibi gösterip insanları mağdur etmesi kurumsal bir davranış değil..

Nurten 92 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Halkbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön