29 Mart 2013

Halkbank Limitle İlgilenmedi!

Halkbankasının meşhur kredi kartı parafta yaşadığım problemler bir yana ilgisiz bir banka olduğu tekrar kanıtlanmış oldu Yaptığım harcamadan daha fazla limitimi düşürüp müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmesinde de bir hata olduğunu kabul etmeleri ve limiti düzelteceğiz demelerine rağmen hem bir değişiklik yapmayan hemde ilgilenmeyen bir banka.

Orhan 90 Okunma

Cevaplar

 • Orhan 04 Nisan 2013

  Halkbankası müşterisi olmadan önce bir düşünün derim!kredı kartımda banka kafasını gore limitle oynarken şikayet etmeme ragmen 8 gundur olayı cozemeyen banka bırde dalga gecer gıbı hala ınceleme aşamasında demekte!!

 • Orhan 01 Nisan 2013

  Hala çözülen bırsey yok!! 1 haftadır basit bir konuyu çözemeyen bir banka!!!

 • Orhan 30 Mart 2013

  Telefon kanalı ile bilgi verilmiştir dedikleri araştırma devam ediyor!! Hala çözülen birşey yok ortada!! 4 gundur araştırmaya devam ediyorlar!!

 • Halkbank Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön