27 Nisan 2013

Halkbank Kredimden İşletim Ücreti Alıyor!

2009 tarihinde Halkbankası Ankara/Cebeci şubesinden ev kredisi kullandım. Mecburen aynı şubede vadesiz hesap açtırdım. Bu hesabımda kredi taksidi ödemesinden sonra biraz param kalmıştı. Şubat , Mart ve Nisan aylarında ayrı ayrı aylık olarak 5.95 TL hesap işletim ücreti kesmişler.

Ben bu bankada ev kredisi kullandığım için hesap açtırdım. Bu nedenle cezalandırılıyorum. Banka yetkililerini aradığımda bu ücretin mecburen kesildiğini ve kesilmeye devam edeceğini söylediler. Ancak 3 ayrı otomatik ödeme talimatı verirsem ücretin kesilmeyeceğini söylediler. Ben bu haksızlığın giderilmesini istiyorum.

Sedat 43 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 07 Mayıs 2013

    Halk Bankası istediği kişilerden ücret alıyor istemediğinden almıyor. Hiç hoş bir şey değil. Belirtilen kanallara ulaştım ancak bana hesabınız varsa hesap işletim ücreti ödersiniz diyorlar. Ben bu bankada ev kredisi kullandığım için hesap açtırdım. Bu nedenle cezalandırılıyorum.

  • Sedat 29 Nisan 2013

    Belirtilen kanallara ulaştım ancak bana hesabınız varsa hesap işletim ücreti ödersiniz diyorlar. Ben bu bankada ev kredisi kullandığım için hesap açtırdım. Bu nedenle cezalandırılıyorum.

  • Halkbank Müşteri Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön