Halkbank Kredi Kartımdan Yapılan Yanlış Çekimi İptal Etmiyor!

Avni B. |

Halkbank Paraf kredi kartımla ile yanlışlıkla mükerrer olarak aynı tutarda 2. bir çekim yapılmıştır ve çekimin iptalini istemiştim hem de provizyon süresi dolmadan çekimi iptal edemeyeceklerini söylediler ve iş yeri sahibi iptal başvurusu yapmalı dediler.

İş yeri sahibi yaptığını söyledi bankayı defalarca aramama rağmen bu konuyla ilgili bir bilgi alamadım. Çekim iptali için başvuruldu mu vurulmadı mı belli değil ve fazladan olan parayı taksitli şekilde ödemeye başladım.

Olaydan yaklaşık 3-4 gün sonra bankaya bir dilekçe ile başvurdum iptal istemi ile ama ne bir dönüt var ne bir bilgi yani kredi kartım üzerinde bu kadar yetkisiz olduğumu bu bankada görüyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Avni B.
  26 Kasım
  20:05

  Banka bana bu şikayet ve alo dialogtan yaptığım taleplere rağmen herhangi bir bildirim yapmamıştır. Bilginize uzak durun bu bankadan ve karttan

 • 21 Kasım
  17:26

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.
  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.