06 Eylül 2013

Halkbank Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

1 ağustos tarihinde Halkbank'dan Parafly kredi kartı başvurusu yaptım, yapmaz olaydım. Kart basılmış olacak ki internet şubesinden baktığımda 7 ağustos hesap kesim tarihi gözüküyor, hatta yarın yani 7 eylül'de ikinci hesabı da kesilecek. Ancak iki faturası çıkan kart hala elime geçmedi.

Elime geçmeyen karta nasıl olur da banka fatura çıkarır. Bu kartlar nereden geliyor da 1 ay'da bir kart alamıyoruz. Çağrı merkezini aradığımda da, kart nerede soruma, bilmiyoruzdan başka cevapları da yok. Bir banka basıp gönderdiği kartın nerede olduğunu bilmiyor ama iki faturasını çıkarabiliyor. Reklamlara kanıp kart başvurusu yaptık.

Necmeddin 56 Okunma

Cevaplar

  • Necmeddin 10 Eylül 2013

    problemimle ilgilenildiği yazılmış ama ne arayan var ne soran var, kart hala ortada yok, çok güzel ilgileniyorlar belli.

  • Halkbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön